• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • 2.El ve Sıfır İpad Tabletler Değerinde Alınır.
    • 2.Ell ve sıfır İpad Tabletler Değerinde Alınır.
Ürün Satmak İçin
 cep telefonu alan yerler

0552 221 69 10

Site Haritası
Takvim
İphone Bölümü

İphone X Satın Alan Yerler

 İphone X Satın Alan Yerler

İphone x Satın Alan Yerler


İphone X satın alan yerler olarak iphone x cep telefonlarınızı anında nakit olarak satın almaktayız.Adresinize kadar gelip nakit olarak satın alıyoruz.iphone x cep telefonumu nereye satabilirim,iphone x cep telefonumu satmak istiyorum,iphone x cep telefonumu en yüksek fiyattan kime satabilirim,iphone x cep telefonlarını değerinde alan yerler,iphone x cep telefonu kimler alır,iphone x alanlar gibi aklınıza takılan soruların cevaplarını bizde bulabilirsiniz.Çünkü İphone x cep telefonularını en yüksek fiyattan bizler almaktayız.Yapmanız gereken irtibat numaramızdan bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.Kapasitesini söylemeniz yeterli.
İphone x satın alan yerler olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti herşeyden önemlidir.İphone x cep telefonlarında 2 adet model numarası vardır.1901 model kodlu cep telefonunun Türkiye'de garantisi mevcuttur.Bundan dolayı daha yüksek fiyattan satın almaktayız.Bazı ülkelerde facetime özelliği bulunmamaktadır.Bu ülkeler genellikle arap ülkeleridir. Facetime özelliği olmayan iphone x cep telefonlarını daha düşük fiyattan satın almaktayız.

İphone x satın alan yerler olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti herşeyden önemlidir.Onun için siz değerli müşterilerimizin cep telefonlarını en yüksek fiyattan satın alarak müşterilerimizin memnun ayrılması bizler için herşeyden önemlidir.İphone x satın alan yerler olarak iphone x cep telefonlarınızı fiyat verirken bazı krıterleri göz önünde bulundurup fiyat vermekteyiz.Bu kriterlerden bazıları ise iphone x kaç gb kapasitesi olması ,iphone x türkiye cihazı olup olmadığına ,iphone x facetime modelinin olup olmadığına,iphone x türkiye apple garantili olup olmadığına baktıktan sonra satın almaktayız. örneğim kapasitesi 64 olan bir cihaza 5000 tl verirken kapasitesi 256 olan bir iphone x cep telefonuna 5500 tl fiyat vermekteyiz. Yukarıda saydığım maddelerin hepsi fiyat için bir fiyat artısıdır. 

Bakırköy iphone x satın alan yerler,kadıköy iphone x satın alan yerler,bahçelievler iphone x satın alan yerler,mecidiyeköy iphone x satın alan yerler olarak istanbul ve çevresinde iphone x cep telefonlarınızı adresinizden  nakit olarak satın alıyoruz.Yapmanız gereken irtibat numaramızı arayarak fiyat almanız yeterli olacaktır.
Yorumlar - Yorum Yaz
Laptop Alan Yerler
 İkinci El Laptop Alan Yerler
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam51
Toplam Ziyaret77155
İpad Alan Yerler
 İkinci El İpad Alan Yerler
Site Menüsü
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.594118.6686
Euro19.353519.4310
Samsung Cep Telefonu
Hizmet Verdiğimiz Bölgeler