• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • 2.El ve Sıfır İpad Tabletler Değerinde Alınır.
    • 2.Ell ve sıfır İpad Tabletler Değerinde Alınır.
Ürün Satmak İçin
 cep telefonu alan yerler

0552 221 69 10

Site Haritası
Takvim
İphone Bölümü

2.El Cep Telefonu Alanlar

 2.el cep telefonu alanlar
İkinci El Cep Telefonu Alanlar

Cep telefonu kullanıcı sayıları her geçen gün artmaktadır. Artık, küçük bir çocuğun elinde dahi cep telefonu görmek mümkündür. Böylesine bir durumda teknoloji firmaları cep telefonu üretim konusunda ciddi atılımlar yapmaktadır. Cep telefonu kullanımı öylesine bir noktaya gelmiştir ki; insanlar her zaman kullandığı modelin bir üst modelini alma eğilimindedir. Bu noktada geliri kısıtlı olanlar veya elindeki telefonu satmak isteyenler, ikinci el cep telefonu alan yerler arayışı içindedir.


Cep Telefonu Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yeni bir ikinci el cep telefonu alanlar, öncelikle cep telefonun orijinal özellikleri taşıyıp taşımadığına bakmalıdır. Cihazın üzerinde herhangi bir çizik bulunup bulunmadığına bakmalıdır. Sonrasında cihazın piyasadaki fiyat durumuna göz atılır. Bütün bunlar sağlandıktan sonra cihazın kayıtlı olup olmadığının yani kaçak olabilme durumunun gözden geçirilmesi gerekmektedir.

Cep Telefonu Alan Kişiler

İkinci el cep telefonu alanlar genelde elektronik dükkânları olmaktadır. Çünkü buralarda çalışan personel elektronik cihazlar konusunda son derece uzmandırlar. Cihazdaki küçük veya büyük, herhangi bir sorun varlığı hemen tespit edilebilir. Cihazın çalıntı olup olmadığı konusunda da, cihazı satan kişiye ait kimlik fotokopisi ve kendi el yazısıyla '' cihazı kendi isteğimle sattım'' ibaresi eklenerek, zan altına kalmaktan korunmaktadır. Bunun dışında cihazın yurt dışından kaçak yollar ile ülkeye giriş yapılması durumunda, bu durumu tek bir işlem ile anlayabilmektedir.


Yorumlar - Yorum Yaz
Laptop Alan Yerler
 İkinci El Laptop Alan Yerler
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam50
Toplam Ziyaret77154
İpad Alan Yerler
 İkinci El İpad Alan Yerler
Site Menüsü
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.594118.6686
Euro19.353519.4310
Samsung Cep Telefonu
Hizmet Verdiğimiz Bölgeler