• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • 2.El ve Sıfır İpad Tabletler Değerinde Alınır.
    • 2.Ell ve sıfır İpad Tabletler Değerinde Alınır.
Ürün Satmak İçin
 cep telefonu alan yerler

0552 221 69 10

Site Haritası
Takvim
İphone Bölümü

2.El Cep Telefonu Alan Yerler

 2.el cep telefonu alan yerler
Telefonunuzu Kolayca Satın

Acil olarak para kazanma ihtiyacı duyan kişiler, en hızlı yöntem olarak cep telefonu satışı yaparak para kazanmayı tercih etmektedir. Cep telefonu kullanan kişi sayısının artması ile telefon ihtiyacı da artmıştır. Bu durum öylesine bir hal almıştır ki; ikinci el cep telefonu piyasası, başlı başına bir sektör haline gelmiştir. Bu amaçla birçok ikinci el cep telefonu alan yerler bulunmaktadır.

İkinci El Cep Telefonu Nasıl Satılır?

Bu satışı yapabilmek biraz ilgi gerektiren bir iştir. Öncelikle satışı yapılacak cep telefonun sıfır fiyatının bilinmesi gerekmektedir. Bu fiyat ışığında ikinci el fiyatı tahmin edilir. Sonrasında cep telefonun görünen bütün kirlerinin temizlenmesi sureti ile cihaza bir albeni kazandırır. Ekran üzerine ucuz olarak alınabilen bir cam film takarak albeni biraz daha arttırılır. Yapılan bu işlemler ile ikinci el cep telefonu alan yerler ile iletişime geçilir. Bu sayede satış işlemi kolayca gerçekleşir.

Satış Sırasında Yapılması Gerekenler

Satış sırasında 2.el cep telefonu alan yerler ile iletişim cihazı uygun fiyat ile satılmasında çok önemlidir. Bunun dışında, alıcı tarafından kendini güvene almak için kimlik fotokopisi istenecektir. Bu kimlik fotokopisi satıcı ile ilgili sıkıntılara yol açabilmektedir. Bu sıkıntıların önüne geçmek için verilecek olan kimlik fotokopisi üzerine, ''Bu kimliği yalnızca cep telefonu satışı yapmak üzere teslim ettim.'' ibaresi el yazısı ile eklenir. Kargo ile gönderilen ürünlerde bu zorunluluk olmayabilir ki, bu konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar - Yorum Yaz
Laptop Alan Yerler
 İkinci El Laptop Alan Yerler
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret74828
İpad Alan Yerler
 İkinci El İpad Alan Yerler
Site Menüsü
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.545918.6202
Euro18.341418.4149
Samsung Cep Telefonu
Hizmet Verdiğimiz Bölgeler