• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • 2.El ve Sıfır İpad Tabletler Değerinde Alınır.
    • 2.Ell ve sıfır İpad Tabletler Değerinde Alınır.
Ürün Satmak İçin
 cep telefonu alan yerler

0552 221 69 10

Site Haritası
Takvim
İphone Bölümü

Cep Telefonu Alanlar

 Cep Telefonu Alanlar
Cep Telefonu Alanlar Kimlerdir?

Ülkemizde cep telefonu kullanımı oldukça artmış durumda. Kullandığı model telefonun üst modeli çıktığı zaman kişiler hemen giderek üst modeli almaktalar. Yeni model telefon alınca elde kalan telefonu satarak nakit paraya çevirmek daha mantıklıdır. Ya da elde olan telefonu verip üste para ekleyerek yeni model telefon alımı da çok karşılaşılan bir durumdur. Üst model cep telefonu alanlar elde eski telefonu tutmalarının bir mantığı da bulunmamaktadır.

Eski Telefon Nereye Satılır?

Eski cep telefonu alan yerler bulunmaktadır. Bu yerlerin bir kaç tanesi ile görüşülerek en iyi fiyat verene eski telefonu satmak daha avantajlıdır. Telefon bayileri eski cep telefonlarını almaktadır. Özellikle içlerinde ikinci el cep telefonu alanlar bulunmaktadır.

İnternet Aracılığı İle Telefon Satmak

Bayiler aracılığı ile satılan eski cep telefonundan istenilen ücret genellikle alınmaz. Çünkü bayi kişiden başkasına satacağı için daha düşük fiyat verecektir. İnternet aracılığı ile satıldığında daha yüksek bir rakama satılabilir. Birçok internet alışveriş sitesine üye olunarak satılabilir. Üyelik basit bir işlemdir. Siteye girip üye ol yerine tıklamak yeterli. Mesela, gitti gidiyor, sahibinden.com, letgo gibi siteler üzerinden satış yapılabilir. Fakat bayiye gidip hemen satabildiğiniz gibi alışveriş sitesinde hemen satamazsınız. Bir süre istediğiniz rakamı verecek bir müşteri çıkana kadar beklemek gerekebilir. Acil bir durum yok ise bu şekilde satışlar satıcı açısından daha avantajlı olan satışlardır. Ama tabii tüm bunlarla uraşmayıp, bize ulaşabilir, telefonlarınızı değerinde satabilirsiniz. Firmamız farklı niteliklere sahiptir ve telefonlarınıza en iyi fiyatı vermektedir.


Yorumlar - Yorum Yaz
Laptop Alan Yerler
 İkinci El Laptop Alan Yerler
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam32
Toplam Ziyaret74830
İpad Alan Yerler
 İkinci El İpad Alan Yerler
Site Menüsü
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.545918.6202
Euro18.341418.4149
Samsung Cep Telefonu
Hizmet Verdiğimiz Bölgeler