• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • 2.El ve Sıfır İpad Tabletler Değerinde Alınır.
    • 2.Ell ve sıfır İpad Tabletler Değerinde Alınır.
Ürün Satmak İçin
 cep telefonu alan yerler

0552 221 69 10

Site Haritası
Takvim
İphone Bölümü

Cep Telefonu Alan Yerler

 cep telefonu alan yerler
Cep Telefonu Alan Yerler Hakkında

İnsanlar kimi zaman paraya ihtiyaç duyduğu zaman sahip olduğu bazı eşyaları satarak para kazanmayı hedeflemektedir. Bu noktada en hızlı para kazanma yöntemi cep telefonu satmak olacaktır. Bunun için de cep telefonu alan yerler arayışı içine girmiştir. Bu yerler hemen hemen her bölgede bulunmaktadır.

Kimler Cep Telefonu Almaktadır?

Cep telefonu alan kişiler genellikle elektronik işleri ile uğraşan kişilerdir. Bu kişiler elektronik işlerinde uzman bir seviyede oldukları için rahatlıkla bu işleri yapmaktadır. Hatta bozuk olan cep telefonları dahil almaktadır. Bozuk olan cep telefonlarını alarak tamir etmek sureti ile satış yaparak para kazanmaktadır. Bu sektörde cep telefonu alanlar bir vergisiz iş yaptıkları için bir takım riskler ile karşı karşıyadır.

İkinci El Cep Telefonu Almak İsteyenlerin Dikkat Etmesi Gerekenler

Nispeten biraz daha uygun fiyatlı olarak, sıfır fiyatından daha ucuz olan ikinci el cep telefonu alanlar bir takım hususları göz önünde bulundurmalıdır. Bu hususlar şunlardır; Öncelikli olarak cihazın sıfır fiyatı ile oranlanması ve buna göre karşılaştırma yapması gerekir. Cihazın üzerinde görünür olarak darbeye dayalı çiziklerin bulunup bulunmadığı kontrol edilir. Cihazın seri numarası kontrol edilerek, kayıt durumuna bakılır. Cihazın çalıntı olma ihtimaline karşı satıcı tarafından imzalanan ve kendi el yazısıyla yazılmış '' cihazı kendi hür iradem ile sattım '' ibaresi eklenmesi gerekir.


Yorumlar - Yorum Yaz
Laptop Alan Yerler
 İkinci El Laptop Alan Yerler
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret74418
İpad Alan Yerler
 İkinci El İpad Alan Yerler
Site Menüsü
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.413718.4875
Euro17.778417.8496
Samsung Cep Telefonu
Hizmet Verdiğimiz Bölgeler