• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • 2.El ve Sıfır İpad Tabletler Değerinde Alınır.
    • 2.Ell ve sıfır İpad Tabletler Değerinde Alınır.
Ürün Satmak İçin
 cep telefonu alan yerler

0552 221 69 10

Site Haritası
Takvim
İphone Bölümü

Apple Watch Alan Yerler

 apple watch alan yerler
Apple Watch Alan Yerler 

Teknolojinin hızla ilerlemesiyle birlikte akıllı saatler üretilmeye başladı. Cep Telefonu üreten firmalar birbirleriyle akıllı saat konusunda bir yarış içerisine girdiler . Apple saat konusunda diğer firmalara göre bir tık daha üst sıralara çıktı. Diğer firmalara göre apple kullanıcıları daha fazla olduğu için dolasıyla akıllı saat üretiminde de apple üst sıraları aldı .Apple akıllı saat üzerinde toplamda 3 seri çıkarttı. Fakat seriler kendi aralarında kayış ve saat görünümü açısından gruplara ayrıldı. Apple watch seri 1, Apple watch seri 2 , Apple watch seri 3 olmak üzere apple 3 seri model çıkarmıştır. Apple watch alan yerler olarak bizler bu üç seriden tabi ki apple watch seri 3 önermekteyiz. Çünkü sarjı diğer saatlere göre daha uzun gitmektedir. Bir çok telefonu uygulaması yüklenebilir hale gelmektedir. Apple watch seri 1 de örneğin whatsapp özelliği kullanılmamaktaydı. Ama bu özellik seri 2 ve seri 3 te apple watchlara eklenmiştir. Apple watch kalp atış ritmini ve sağlıkla ilgili herşeyi nabızınızdan ölçüp sizlerer rapor haline getirmektedir. Apple watch bir çok yönüyle diğer saatlere göre daha ilerde bulunmaktadır. 
  apple watch alan yerler

Apple watch alan yerler olarak 2.el ve sıfır apple watch saatlerinizi nakit olarak en yüksek fiyattan satın almaktayız. Sizler arayın bizler adresinize kadar gelip evinizden ,işyerinizden yada belirlediğiniz herhangi bir mekanda buluşarak nakit olarak satın alalım . Apple watch saatlere neye göre fiyat veriyorsunuz diye soracak olursanız . Kozmatik olarak temizliğine , garanti süresine göre , kayış ve apple watch ekran büyüklüğüne göre fiyat farklılıkları oluşmaktadır. En önemli faktör ise apple watch ürünün serisi fiyata en çok etki yapan özelliklerden bir tanesidir. Örneği apple watch seri 1 ürünü 400 tl 'Den alırken apple watch seri 2 cihazı 600-700 tl den alabiliyoruz. Saatlerin büyüklükleride etkin bir özelliklerdir. 38 mm ve 42 mm olmak üzere 2 adet ölçüde saatler mevcuttur. Bu iki ölçü üzerinde fiyat farklılıkları göstermektedir. 

2.El Apple Watch Alan Yerler

2.El Apple watch alan yerler olarak 2.el ve sıfır apple watchları nakit olarak satın alınır. 2.el apple watch alan yerler olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için en yüksek fiyatları teklif etmekteyiz. 2.el apple watch nereye satabilirim, 2.el apple watch kimler alır ,2.el apple watch en yüksek fiyattan kimler satın alır gibi soruları cevabı bizleriz .Arayın adresinize kadar gelip nakit olarak satın alalım.

Apple Watch Alanlar 

Apple Watch Alanlar olarak siz değerli müşterilerimizin ikinci el ve sıfır kapalı kutu apple watch akıllı saatlerinizi en yüksek fiyatlardan satın almaktayız. Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız. Apple Watch Alanlar olarak İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz.
Laptop Alan Yerler
 İkinci El Laptop Alan Yerler
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam33
Toplam Ziyaret74831
İpad Alan Yerler
 İkinci El İpad Alan Yerler
Site Menüsü
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.545918.6202
Euro18.341418.4149
Samsung Cep Telefonu
Hizmet Verdiğimiz Bölgeler