• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • 2.El ve Sıfır İpad Tabletler Değerinde Alınır.
    • 2.Ell ve sıfır İpad Tabletler Değerinde Alınır.
Ürün Satmak İçin
 cep telefonu alan yerler

0552 221 69 10

Site Haritası
Takvim
İphone Bölümü

Beylikdüzü İphone Alan Yerler

Beylikdüzü  İphone Alan Yerler olarak bilinen firmamız İstanbul'un Beylikdüzü  ilçesinde tüm mahalle ve sokakların siz değerli müşterilerimizin ikinci el ve sıfır kapalı kutu iphone marka telefonlarınızı değerinde nakit olarak satın almaktayız. Satmak istediğiniz ikinci el veya sıfır kapalı kutu iphone telefonların modellerini kapasitesini ve rengini bizlere söylemeniz yeterli olacaktır. Bunları bize söylemeniz takdirde bizler sizler değerli müşterilerimize fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyatları kabul ettiğiniz takdirde anında adresinize kadar gelerek en yüksek fiyatlardan satın almaktayız. Beylikdüzü  İphone Alan Yerler olarak bizlere danışmadan asla ve asla iphone marka telefonlarınızı satılığa çıkarmayın. 

  Beylikdüzü İphone Alan Yerler

Beylikdüzü  2.El İphone Alan Yerler 

Beylikdüzü  2.El İphone Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin 2.el iphone marka telefonlarınızı alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar mevcuttur. Bu hususları siz değerli müşterilerimiz ile açıklamak isteriz. 2.El iphone alırken Ekran kontrollerini yapmaktayız. Ekranda çizik vuruk veya çatlak var mı ona bakmaktayız. Ayrıyeten ekran da ölü pixel çalışmayan ekran bölümü var mı ona bakmaktayız. Mikrofon ve Hopörler kontrolleri yapmaktayız. Ahizeden ses geliyor mu gidiyor mu kontrollerini yapmaktayız. Wifi ve Blutooth kontrollerini yapmaktayız. Isınma veya batarya problemi olup olmadığını kontrol etmekteyiz. Beylikdüzü  2.El İphone Alan Yerler olarak Cihazın kutusu, Faturası ve aksesuarları mevcut ise 2.el iphone marka telefonlarınızı daha yüksek fiyatlardan satın almaktayız. Yani kutulu ve faturalı ürünler bizim gözümüzde daha değerlidir. Daha değerli olmasının sebebi ise daha hızlı satım güçü olmasından kaynaklıdır. 
 Beylikdüzü 2.El İphone Alan Yerler

Beylikdüzü  İkinci El İphone Alan Yerler

Beylikdüzü  İkinci El İphone Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin İphone 11 Pro Max, İphone 11 Pro, İphone 11, İphone Xs Max, İphone Xs, İphone Xr, İphone X ve tüm modellerinizi satın almaktayız. Satmak istediğiniz ikinci el iphone marka telefonların fotoğraflarını bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Bizlere danışmadan fiyat bilgisi almadan ürünlerinizi satmayın. 

Beylikdüzü  İphone Satmak İstiyorum

Beylikdüzü  İphone Satmak İstiyorum, Beylikdüzü  İphone Nereye Satabilirim, Beylikdüzü  İphone kimler alır, Beylikdüzü  iphone kime satabilirim, Beylikdüzü  İphone nasıl satabilirim, Beylikdüzü  İphone ne kadar eder, Beylikdüzü  İphone kaça satabilirim gibi soruların cevaplarını bizleri arayarak öğrenebilirsiniz. 

 

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Laptop Alan Yerler
 İkinci El Laptop Alan Yerler
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam50
Toplam Ziyaret77154
İpad Alan Yerler
 İkinci El İpad Alan Yerler
Site Menüsü
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.594118.6686
Euro19.353519.4310
Samsung Cep Telefonu
Hizmet Verdiğimiz Bölgeler