• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • 2.El ve Sıfır İpad Tabletler Değerinde Alınır.
    • 2.Ell ve sıfır İpad Tabletler Değerinde Alınır.
Ürün Satmak İçin
 cep telefonu alan yerler

0552 221 69 10

Site Haritası
Takvim
İphone Bölümü

Beşiktaş Playstation Alan Yerler
Beşiktaş Playstation Alan Yerler

Beşiktaş Playstation Alan Yerler olarak 2.el ve sıfır oyun konsollarınız nakit alınır. Adresinize kadar gelip nakit olarak satın alınır. Elinizde bulunan Playstation 4,Playstation 3,Xbox oyun konsollarınızı 2.el ve sıfır olarak satın alınır. Satmak istediğiniz oyun konsolun modelini söyleyerek fiyat alabilirsiniz. Beşiktaş Playstation Alan Yerler olarak oyun konsollarınızı piyasada en yüksek fiyata nakit olarak satın alınır. Yapmanız gereken tek şey irtibat numaramızı “0534 257 29 32” veya www.iphonealimsatim.com sitemizi ziyaret ederek Playstation oyun konsolu satmak.

ABBASAĞA Mahallesi                  Akat Mahallesi                    Arnavutköy Mahallesi

Balmumcu Mahallesi                   Bebek Mahallesi                 Dikilitaş Mahallesi

Etiler Mahallesi                             Gayrettepe Mahallesi       Kuruçeşme Mahallesi

Levent Mahallesi                          Mecidiye Mahallesi            Nisbetiye Mahallesi

Ortaköy Mahallesi                        Ulus Mahallesi                    Yıldız Mahallesi     

Beşiktaş 2.El Playstation Alan Yerler

Beşiktaş ve çevresinde oturan müşterilerimizin 2.el Playstation oyun konsolları değerinde satın alınır. Adresinize kadar gelip nakit olarak satın alıyoruz. 2.el Playstation alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar vardır. Bu hususlardan bazıları şunlardır. Playstation veya Xbox oyun konsolunuzun tamir görmemesi gerekmektedir. Fan sesi probleminin olmaması gerekmektedir. Lens problemi olmaması gerekmektedir. 2.el Playstation alırken neye göre fiyatlandırma yapıyorsunuz diye soracak olursanız. 2.el Playstation joistik sayısına, kapasitesine ve oyun adetine göre fiyat farklılıkları olmaktadır. Onun için lütfen aradığınız zaman elinizde kaç adet kol oyun konsolunuzun kapasitesini ve oyun isimlerinizi söylerseniz siz değerli müşterilerimize daha iyi yardımcı olabiliriz. Beşiktaş Playstation alan yerler olarak müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden önemlidir. Neden yüksek fiyattan alıyorsunuz diye aklınıza sorular takılmış olabilir. Bizler fazla bir kar elde etmeden hem siz değerli müşterilerimizin Playstation oyun konsolları alınır. Hem de bizden Playstation alan müşterilerimize daha iyi bir hizmet vermek için uğraşmaktayız.

Beşiktaş Playstation 4 Alan Yerler

Beşiktaş Playstation 4 Alan Yerler olarak 2.el ve sıfır Playstation 4 oyun konsolları nakit satın alınır. Playstation 4 oyun konsolu nereye satabilirim, Playstation 4 oyun konsolunu en yüksek fiyattan kim satın alır, Playstation 4 oyun konsolu en yüksek fiyata kime satabilirim, Playstation 4 alanlar,Playstation 4 alan yerler gibi sorular aklınıza takılmasın bütün sorularınızın cevabı bizleriz.

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Laptop Alan Yerler
 İkinci El Laptop Alan Yerler
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam33
Toplam Ziyaret74831
İpad Alan Yerler
 İkinci El İpad Alan Yerler
Site Menüsü
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.545918.6202
Euro18.341418.4149
Samsung Cep Telefonu
Hizmet Verdiğimiz Bölgeler