• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • 2.El ve Sıfır İpad Tabletler Değerinde Alınır.
    • 2.Ell ve sıfır İpad Tabletler Değerinde Alınır.
Ürün Satmak İçin
 cep telefonu alan yerler

0552 221 69 10

Site Haritası
Takvim
İphone Bölümü

İkinci El Macbook Air Satın Alan Yerler

 İkinci El Macbook Air Satın Alan Yerler


Apple günden güne yeni ürünlerle karşımıza çıkmaktadır. Apple Macbook Air 2017 ile dizaynı ve özellikleri ile piyasada kendinden çokca söz sahibi edicek gibi durmaktadır. 

Yeni MacBook Air, klasik sabit disklere göre dört kata kadar daha hızlı olması sayesinde anında açılma performansı ve uygulamalarınıza ve verilerinize daha hızlı erişim sağlayan flaş depolama özelliğine sahip oldu.

4 GB belleği ve 8 GB‘a kadar yapılandırma seçeneğiyle, yoğun bellek kullanan uygulamaları kolayca çalıştırabiliyorsunuz.

Yeni MacBook Air, 720p yüksek çözünürlük sunan yeni bir FaceTime HDkameraya da sahip.

MacBook Air‘in artık, harici ekranlar ve bir dizi yüksek performanslı çevre aygıtını kolayca bağlamak için kullanılabilecek yüksek hızlı bir Thunderboltportu ve iki USB 3.0 portu var.

Pil durumu

13 inç MacBook Air 7 saate kadar, 11 inç MacBook Air ise 5 saate kadar kablosuz pil ömrüne sahip. Mac dizüstü bilgisayarlarının pillerinde, 1.000 kereye kadar şarj edilmelerini sağlayan gelişmiş bir kimya ve Adaptive Charging teknolojisi kullanılıyor.

Apple bu özellikleri apple adından çokca söz sahibi olacaktır. Elinizde bulunan macbook air laptopları satma ihtiyacınız doğacak ve bizlerde ikinci el macbook air satın alan yerler olarak siz değerli müşterilerimizin macbook air laptopları en yüksek fiyattan satın alınır.

Macbook alan yerler olarak siz değerli müşterilerimizin 2.el ve sıfır macbook air bilgisayarları en yüksek fiyattan nakit olarak satın alınır. Elinizde ikinci el bir macbook air var ve nereye satacağınızı bilemiyorsunuz .Bütün soruların cevaplarını bizlerden öğrenebilirsiniz.ikinci el macbook air kimler alır,macbook air nereye satabilirim,macbook air nerelere satabilirim ,ikinci el macbook air satın alan yerler gibi soruların cevaplarını bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.0552 221 69 10 no'lu numaramızı arayak macbook air ile ilgili fiyat bilgisi alabilirsiniz. 

Toplu ikinci el macbook air satın alan yerler olarak siz değerli müşterilerimizin 2.el ve sıfır toplu macbook air laptopları en yüksek fiyattan nakit olarak satın alınır. Siz değerli müşterilerimize İstanbul ve çevresinde hizmet vermekteyiz. Bakırköy ikinci el macbook air satın alan yerler,kadıköy ikinci el macbook air satın alan yerler,bahçelievler ikinci el macbook air alan yerler,mecidiyeköy ikinci el macbook air alan yerler olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.


Yorumlar - Yorum Yaz
Laptop Alan Yerler
 İkinci El Laptop Alan Yerler
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret74415
İpad Alan Yerler
 İkinci El İpad Alan Yerler
Site Menüsü
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.413718.4875
Euro17.778417.8496
Samsung Cep Telefonu
Hizmet Verdiğimiz Bölgeler