• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • 2.El ve Sıfır İpad Tabletler Değerinde Alınır.
    • 2.Ell ve sıfır İpad Tabletler Değerinde Alınır.
Ürün Satmak İçin
 cep telefonu alan yerler

0552 221 69 10

Site Haritası
Takvim
İphone Bölümü

Bahçelievler Playstation Alan Yerler

 Bahçelievler Playstation Alan Yerler


Bahçelievler Playstation Alan Yerler

Bir hevesle aldığınız fakat oynamaya vakit bulamadığınız oyun konsollarınızı nakit olarak satın almaktayız. Bahçelievler Playstation alan yerler olarak Bahçelievler ve çevresinde oturan müşterilerimizin oyun konsollarını nakit olarak satın almak. Nakit paraya çevirmek için aldığınız sıfır kapalı kutu oyun konsollarınızı fazla bir fiyat oynamadan nakit olarak satın almak. Hediye olarak dostunuzdan, arkadaşınızdan veya arkadaşınızdan hediye olarak gelen playstation veya Xbox oyun konsollarınızı kullanmayacağınız için satmak istiyorsunuz fakat ucuz fiyata da gitmesini istemiyorsunuz o zaman bizleri arayarak elinizde bulunan oyun konsollarınızı en yüksek fiyattan satabilirsiniz. Bahçelievler Playstation alan yerler olarak adresinize kadar gelip nakit olarak siz değerli müşterilerimizden satın almak.

Bahçelievler 2.El Playstation Alan Yerler 

Bahçelievler 2.El Playstation Alan Yerler olarak 2.el oyun konsollarınızı nakit paraya çevirmekteyiz. Evinizde ya da işyerinizde bulunan Playstation 4,Playstation 3 ve Xbox oyun konsollarınızı nakit olarak satın almak. 2.el Playstation en yüksek fiyattan kimler satın alır,2.el Playstation alanlar gibi soruları artık kendi kendinize sormanıza gerek kalmadı. Çünkü bizler piyasada oyun konsollarınızı en yüksek fiyata alan firmalar arasında ilk sırada gelmek. Bahçelievler Playstation alan yerler olarak bir oyun konsolunda 200-300 tl kazanma peşinde değil 50-100 tl bir para kazanma peşindeyiz. Onun için piyasa en yüksek fiyatlara bizler satın almak. Oyun konsollarınızı satarken bizleri aramayı asla ve asla unutmayın.

 

Bahçelievler Playstation 4 Alan Yerler

Bahçelievler Playstation 4 Alan Yerler olarak 2.el Playstation 4 ve sıfır Playstation 4 oyun konsollarınızı anında nakit paraya çevirmek. Hattınızın ya da kredi kartınızın üzerine aldığınız ve nakit paraya çevirmek istediğiniz oyun konsollarınızı adresinize kadar gelip nakit olarak satın almak. Playstation 4 satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar mevcuttur. Bu hususlardan en önemlisi oyun konsolunuzun tamir görmemiş olması gerekir. Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz diye soracak olursanız. Playstation 4 oyun konsollunuzun joistik sayısına, oyun konsolu kapasitesine ve garanti süresine göre fiyat belirlemek. Bahçelievler Playstation alan yerler olarak kapınıza kadar gelip nakit olarak satın almak. Yapmanız gereken irtibat numaramızı aramanız yeterli olacak.


Yorumlar - Yorum Yaz
Laptop Alan Yerler
 İkinci El Laptop Alan Yerler
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam33
Toplam Ziyaret74831
İpad Alan Yerler
 İkinci El İpad Alan Yerler
Site Menüsü
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.545918.6202
Euro18.341418.4149
Samsung Cep Telefonu
Hizmet Verdiğimiz Bölgeler