• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • 2.El ve Sıfır İpad Tabletler Değerinde Alınır.
    • 2.Ell ve sıfır İpad Tabletler Değerinde Alınır.
Ürün Satmak İçin
 cep telefonu alan yerler

0552 221 69 10

Site Haritası
Takvim
İphone Bölümü

Avcılar Playstation Alan Yerler

 Avcılar Playstation Alan Yerler


Avcılar Playstation Alan Yerler

Avcılar ve çevresinde oturan müşterilerimizin Playstation oyun konsollarını nakit olarak satın almak. Adresinize kadar gelip nakit olarak satın almak. Hediye olarak gelen fakat kullanmadığınız sıfır veya ikinci el Playstation oyun konsollarınızı nakit olarak satın almak. Avcılar Playstation alan yerler olarak Playstation oyun konsollarınızın kontrollerini yaptıktan sonra nakit olarak satın almak. Nakit paraya sıkıştınız ve hattınız üzerine ya da kredi kartı ile aldığınız sıfır oyun konsollarınızı en yüksek fiyattan nakit paraya çevirmekteyiz. Elinizde bulunan Playstation veya Xbox oyun konsollarınızı nakit olarak satın almak. Avcılar Playstation alan yerler olarak adresinize kadar gelip ya da ortak bir noktada buluşup nakit olarak satın almak. 0534 257 29 32 no’lu numaramızı aramanız yeterli olacak.

 

Avcılar 2. El Playstation Alan Yerler

Avcılar ve çevresinde oturan siz değerli müşterilerimizin 2. El Playstation oyun konsollarınızı nakit olarak satın alır. Avcılar 2.el Playstation alan yerler olarak 2.el Playstation 4 ve 2.el Playstation 3 oyun konsollarınızı nakit olarak satın almak. Bir heyecanla aldığınız fakat bir türlü oynamaya vakit bulamadığınız oyun konsollarınızı nakit olarak satın almak. Satın almadan önce oyun konsollarınızın kontrollerini yaptıktan sonra nakit olarak satın almak. Avcılar Playstation alan yerler olarak oyun konsollarınızın aksesuarlarına göre fiyat vermek. Oyun konsolunuzun kol sayısına kapasitesine ve garanti süresine göre fiyat vermek. Örneğin oyun konsolunuz tek kollu ise 600 Tl iki kollu olursa 650 Tl den alıyor.

 

Avcılar Playstation 4 Alan Yerler  

Avcılar Playstation 4 alan yerler olarak 2.el ve sıfır Playstation 4 oyun konsollarınızı nakit olarak satın alır. Grafik ve tasarımıyla oyun konsol dünyasına büyük bir damga vuran Playstation son çıkan Playstation 4 ve Playstation 4 pro ile birlikte piyasada çok büyük bir söz sahibi olmuştur. Avcılar Playstation alan yerler olarak elinizde bulunan 2.el Playstation 4 oyun konsollarınızı adresinize kadar gelip nakit olarak satın almak. Sadece ve sadece aramanız yeterli olacaktır. Bize sormadan oyun konsollarınızı satmayın. 


Yorumlar - Yorum Yaz
Laptop Alan Yerler
 İkinci El Laptop Alan Yerler
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam29
Toplam Ziyaret74827
İpad Alan Yerler
 İkinci El İpad Alan Yerler
Site Menüsü
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.542018.6163
Euro18.425918.4997
Samsung Cep Telefonu
Hizmet Verdiğimiz Bölgeler