• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
  • 2.El ve Sıfır İpad Tabletler Değerinde Alınır.
  • 2.Ell ve sıfır İpad Tabletler Değerinde Alınır.
Ürün Satmak İçin
 cep telefonu alan yerler

0552 221 69 10

Site Haritası
Takvim
İphone Bölümü

Playstation 4 Pro Satın Alan Yerler

 Playstation Pro Satın Alan Yerler

Playstation 4 Pro Satın Alan Yerler

Sony Playstation 4 pro ile piyasadan uzun süre ismini sildirmemeyi kafaya koymuş durumdadır.Sony son olarak çıkardığı playstation 4 pro ile oyun konsolu dünyasına 4k özelliği getirmiş oldu. Kimeleri hiç bir fark yok dese bile oyun kalitesi ve çözünürlük açısından çok farklılıklar mevcuttur. Sony playstation 4 pro ile soğutma fanı da bir çok konuda geliştirmiş bulunmaktadır. Sony Playstation 4 pro satılması piyasada söz sahibi olması için pro için oyunlar geliştirdirmektedir. Çözünürlük olarak hd kalitede 1080-1440 p aralığında çözünürlüğe sahiptir. Fakat 4K özelliği ile 2160 p çözünürlüğe kadar çıkmaktadır. Playstation 4 Pro satın alan yerler olarak siz değerli müşterimiz için özelliklerini sıralamak istedik.

Playstation 4 Pro Özellikleri:
 1. PS4 Pro, daha kusursuz sabit kare hızları sağlar
 2. PS4 Pro, daha hızlı hedeflenen kare hızları sağlar
 3. HDR, oyunlardaki ışık seviyelerini dengeleyerek insan gözünün gördüğü tam ışık spektrumuna oldukça yakın bir aralık ve iyileştirilmiş renkler sunar.
 4. Giysi üzerindeki kir veya metal üzerindeki pas gibi oyun içi doku ve görüntüler daha ayrıntılı bir şekilde yansıtılır.
 5. PS4 Pro, uzak mesafelerdeki nesnelerin gölgesini daha net ve ayrıntılı kılarak derinlik ve görüntü bağlamı yaratır.
 6. Ekranda aynı anda daha fazla ve daha ayrıntılı görüntüler sunulabilir.
 7. Uzak ve arka plandaki nesneler iyileştirilmiş odaklamadan yararlanır ve daha görünür, daha ayrıntılı hale gelir
 8. Yuvarlatılmış köşeler ve yüzler gibi yumuşak hatlara sahip görüntüler daha kusursuz ve daha gerçekçi görünür
 9. Duman ve buhar gibi hatları belirgin olmayan görsel öğeler daha yoğun ve gerçekçi görünür.
 playstation pro satın alan yerler
Playstation 4 Pro Satın alan yerler olarak bir hevesle aldığınız fakat oynamak için bir türlü vakit bulamadığınız playstation 4 pro oyun konsolları nakit olarak satın alınır. Adresinize kadar gelip nakit olarak satın alınır. Satmak istediğiniz playstation 4 pro oyun konsolunun durumu bizlere aktardığınız zaman daha iyi fiyat vermekteyiz. Playstation 4 pro yanındaki aksesuarlar oyunlar , kol sayısı verdiğimiz fiyatı etkilemektedir. Aksesuarlarını söylediğiniz takdirde siz değerli müşterilerimize daha iyi fiyatlar vermekteyiz. Yapmanız gereken irtibat numaramızı arayarak fiyat alabilirsiniz. Playstation 4 Pro Satın alan yerler olarak iddaa ediyoruz ki piyasada en yüksek fiyatları bizler vermekteyiz. Çünkü alıp sattığımız playstation 4 pro oyun konsollarında maksimum 100 tl kar göz önüne almaktayız. 0552 221 69 10 no'lu irtibat numaramızı aramanız yeterli olacaktır. 

Toplu Playstation 4 Pro Satın Alan Yerler

Playstation oyun salonu açtınız fakat istediniz verimi alamadınız. Açtığınız iş yerini kapatma kararı aldınız .Elinizde bulunan toplu playstation pro oyun konsollarını satmak istiyorsunuz fakat çok fazla zarar etmeden elden çıkarmak istiyorsunuz .Daha fazla araştırmanıza gerek kalmadı .Çünkü bizler en yüksek fiyatları teklif edip nakit olarak satın alıyoruz. Adresinize kadar gelip nakit olarak satın alınır. Toplu playstation 4 pro satın alan yerler olarak iddaa ediyoruz ki piyasada bizden daha yüksek fiyat verebilecek bir firma olmadığınız .Playstation 4 pro satın alan yerler olarak bizlere sormadan playstation pro satmayın derim .
Yorumlar - Yorum Yaz
Laptop Alan Yerler
 İkinci El Laptop Alan Yerler
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret74828
İpad Alan Yerler
 İkinci El İpad Alan Yerler
Site Menüsü
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.545918.6202
Euro18.341418.4149
Samsung Cep Telefonu
Hizmet Verdiğimiz Bölgeler